iQ HD Flash

İQ Flash player ile akıllı Piyano çalma sistemi

Rahat ve modern. İstediğiniz müzik PianoDisc ile piyanonuz da USB bellekteki MP3 dosyasından,SD/MMC flash hafıza kartlarından ve ya alternatif ses çalma aygıtından canlı olarak çalsın .IQ Flash player PianoDisc İQ teknolojisi ile özel olarak tasarlandı.

Sistem Şunları içerir:

  • PianoDisc İQ HD Flex çalma sistemi
  • İQ Flash çalma sistemi ( IR uzaktan kumanta dahil olmak üzere)
  • Önceden seçilmiş PianoDisc müzikleri ( 30 PianoCD albümü ve 16 PianoVideo)

Arkadaşlarını, aileniz ve sizin için eğlence. Kuyruklu ve ya duvar piyanonuz da ister ünlü müzikallerden ister Elton John şarkıları isterseniz de klasik bir Rachmaninoff çalsın. Bir düğmeye basmak kadar basit. Piyano dersi almanız ya da bir piyanist tutmanız gerekmiyor. Piyanonuz da ki bu sistemle, istediğiniz müzik her zaman sadece bir tık uzağınızda.

IQ HD Flex sistem temel alınarak tasarlanan bu model, IQ Flash player, USB bellek ve SD/MMC kartlarıyla uyumludur.

Uzaktan kumandayı kullanarak rahatça müzik seçebilir, mevcut kaynaklar arasında kolayca geçiş yapabilir, ses seviyesini ayarlayabilir ve diğer birçok özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı özellikler oynatıcının üzerindeki düğmeler ile de sağlanabilir.

Diğer sistemler gibi İQ Flash Player sistemi MIDI ile uyumludur. MIDI müzik aletleri ve müzik parçalarını düzenleyen deponun arasındaki iletişimi sağlar. Bu İQ HD Flash sisteminizin yelpazesini genişletirken kullanışlı olmasını sağlar.

Sistem istenirse aşağıdaki aksesuarlarla genişletebilir:

  • Hoparlörler
  • MIDI OUT ve PianoDisc audio format Out ile kayıt rayı
  • QuietTime System (sessiz çalma sistemi)