Görünmez Piyano çalma sistemi

Opus7- Gelişmiş Multimedya: Farkı duy… olasılıkları gör…

Opus7 multimedyayı piyanonuzla birleştirir

Wireless-LAN ile uyumlu, Internet-Ready, taşınabilir wireless Tablet-PC(renkli ekran vb…) aracılığıyla canlı stereo eşlik ile tekrar çalma.

En son piyano Performansı

Opus7 bütün elektronik bölümleri piyanonun içinede gizlenmiş görünmez piyano çalma sistemidir. Opus7 ile sizin enstrumanınızın klasik hatlarını ve doğal güzelliğini bozacak şeyler yoktur.

SilentDrive ve NRC: SilentDrive ve Nota Serbest Bırakma Sistemi (NRC) piyanonun tuşlarının ve pedallarının kesin dinamik kontrolunu sağlar. Bu geliştirici patentli teknolojiler, piyano çalma sistemlerinin performansını, her nota ve paralel olmayan düşük volüm kontrolü için daha iyi uygunluluk ve ifade sağlayarak tamamen değiştirmiştir. Görünmez Sistem: Opus7 bütün elektronik bölümleri piyanonun içinede gizlenmiş görünmez piyano çalma sistemidir. Opus7 ile sizin enstrumanınızın klasik hatlarını ve doğal güzelliğini bozacak şeyler yoktur. Müzik Kütüphanesi Opus7 klasik müzikten klasik rock’a kadar bütün müzik stillerinde Grammy kazananları, Billboard’ın en iyi 10 artisti ve en iyi uluslar arası piyano yarışmaları kazananları tarafından kaydedilmiş binlerce başlıktan oluşan bir müzik kütüphanesi tarafından desteklenmektedir. Bu Kayıtların çoğu ayrıca dünya genelinde başarılı vokalist ve keman virtüözünden semfoni orkestrasına kadar mütiş müzisyenleri barındırır. En Son Ev Eğlence Sistemi : Opus7 mükemmel bir ev eğlence sistemidir ve günümüzdeki hi-fi sistemleri ve ev sinema sistemleriyle uyumludur. Müzik Genişlemesi : . Opus7’nizi açın ve MX3 kütüphanelerinizden birini seçin ve saatlerce diski ve ya CD’yi değiştirmeden müziğin keyfini çıkarın. 40 saatlik bedava PianoDisc müzik yüklü, MX3 bütün dinleme tecrübeleri için solo piyano performanslarını gerçek dijital stereo eşliğiyle çalar.

Hızlı ve Kolay İşlem: Wireless, dokunmatik ekran idareci tablet Opus7 nin bütün kontrolünü sağlıyor. Bu hafif ve kullanıcı dostu cihaz sizin Opus7yi evinizde her odadan ( duvarların arkasından dahi) kontrol etmenizi sağlıyor. (Sonuçlar çevre koşullarına bağlı olabilir.)

Internet-Ready: Internete ulaşmak için wireless tableti kullanın. Opus7’nin opsiyonal genişbant aboneliği için internet bağlantısı sizin PianoDisc.com’dan müzik indirmenizi, internette gezmenizi ya da e-mail’ine ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca Opus7 otomatik olarak sistem yeniliklerine internet aracılığıyla ulaşabilir.(Bütün genişbant bağlantıları desteklenmemektedir.)