Piano Disc IQ HD Airport

Rahatça kanepeniz de otururken müziğin keyfini yaşayın.

IQ AirPort ile kanepenizden, bardan veya bir otelde resepsiyon masasından rahatça PianoDisc’inizi kontrol edebilirsiniz.

Paket içeriği:

 PianoDisc iQ Flex player sistemi

 Apple AirPort Express – WIFI ses alıcısı

 YENİ Apple iPad ile!

 Önceden seçilmiş birkaç PianoDisc müziği (30 PianoCD albüm ve 16 PianoVideo DVD)

IQ PianoDisc serisindeki bu model, kullanım kolaylığı ve konfor açısından yüksek standartlara sahip kullanıcılar için mükemmeldir.

Apple®  iTunes yazılımı, iPod uygulaması ve Apple video uygulaması bir kullanıcı arabirimi olarak hizmet etmektedir. Sistem, iQ Flex sistemini temel alır.

Tablet bilgisayarında öncedeen seçilmiş 30 adet müzik albümü ve 16 adet video bulunmaktadır. Bu, ilk günden itibaren, kullanıcıların PianoDisc’in mükemmel müzik kitaplığından 19 saatten fazla müzik parçasına sahip olmaları anlamına geliyor.

Apple’ın yazılımı ile çalma listeleri karıştırma modunda ( shuffle mod) ayarlanabilir ve tüm albümleri veya parçaları tek tek tekrarlamak kolaydır. Buradan aynı zamanda ses seviyesini kontrol edebilirsiniz. Apple iPad internete WLAN aracılığıyla bağlanabilir, internette gezinmek , e-postaları kontrol etmek veya PianoDisc web sayfasından daha fazla müzik sipariş etmek için kullanılabilir.

Sistem istenirse aşağıdaki aksesuarlarla genişletebilir:

  • Hoparlörler
  • MIDI OUT ve PianoDisc audio format Out ile kayıt rayı
  • QuietTime System (sessiz çalma sistemi)