August Förster Logo

AUGUST  FÖRSTER  PİYANOLARI

Müzik aletlerinin eşsiz yanı, hepsinin aynı dili konuşması ve insanların kalbine ulaşmasıdır; AUGUST  FÖRSTER bu uyumun bir parçasıdır.

AUGUST  FÖRSTER ismi kalite ve kişiliği ifade eder. Parçalar, eşsiz ve kişisel sanat eseri yaratmak için toparlanır, bir araya getirilir.

AUGUST  FÖRSTER piyanolar ve grand piyanolar nesiller boyu elle üretildiğinden, müşterilerimizin isteğini yerine getirmek için neredeyse sınırsız stil ve kaplama çeşidi mevcut olacak.

Her AUGUST  FÖRSTER enstrümanı, yetenekli ustalarımız tarafından 12.000 parça daha birleştirilerek,

en yüksek hassasiyetle bir başyapıt haline gelmiştir. Böyle çarpıcı bir stil ve kaliteye sahip bir enstrüman oluşturmak için nesiller boyu öğrenilen sırlar ve aylarca atılan binlerce adım var.

1859’dan bu yana deneyimimizi, istenen ses çeşitliliği, farklı çalma modları ve dokunmatik dinamikler hakkında bilgi biriktirdik ve rafine ettik. AUGUST FÖRSTER aracının ruhunu ve ünlü oyuncularının ruhlarını taşımak için, alete artan bir değer katan şey nedir?

ALMAN YAPIMIagust2

Alman Piyano Yapımcıları Derneği (Bundesverband Klavier e.V. – BVK) tarafından onaylanan Alman yapımı olmamız “Made in Germany”.  İncelemek için: Bknz… pianos.de

BVK, piyasa şeffaflığını artırmak için sertifikayı onayladı. BVK’nın katı kuralları, ilgili üreticiler tarafından onaylı marka isimleri altında üretilen tüm enstrümanlar için yerine getirilmelidir.

Başarılı belgelendirme sonrasında August FÖRSTER, sertifikalı marka adı altında üretilen araçlara “Made in Germany” BVK logosunu kullanma ve sertifikayla tanıtma hakkına sahiptir.