Silent Piyano Sistemleri

PianoDisc satıcı ağıyla tüm dünyayı yayılmış, dünyanın en önde gelen piyano sistemlerinden biridir. Silent (Tam Sessiz) Sistemler Piano Player (Kendi Çalan) Sistemler Ve PianoDisc için kaydedilen her kategoriden 4000’in üzerinde müzik içeren ve hala büyümekte olan bir kütüphane…

Bugün, PianoDisc sistemler özel evlerde, otellerde, müzik okullarında, kayıt stüdyolarında ve diğer çoğunluğa açık alanlarda dinleyen herkese müziğin keyfini getirmekte. PianoDisc asırlardır üretilen en ilginç müzik ürünlerinden biri olup modern ev eğlencelerinde önemli bir bileşendir.

Silent Piyano Sistemleri

SILENT SİSTEMLER

PianoDisc Silent System hemen hemen her piyanoda kullanılabilen “Tam Sessiz” sistemidir. Sistem yüklendiğinde, kullanıcı, Tam Sessiz piyanoya geçiş yapabilir ve kulaklıklarını kullanarak çalışabilir. İsterseniz Silent Sistem kurulu olarak Piyano alabilceğiniz gibi, var olan piyanonuza da kurulum yaptırabilirsiniz.

Invisible Piyano Sistemleri

PLAYER SİSTEMLER

Her piyanoya entegre edilebilen gizlenmiş görünmez piyano çalma sistemidir. Enstrümanınızın klasik hatlarını ve güzelliğini bozmaz. Klasik müzikten klasik rock’a farklı stillerde, uluslararası müzisyenlerce kaydedilmiş binlerce başlıklı bir müzik kütüphanesi ile desteklenmektedir.