FAZIOLI – Butterfly

Fazioli ile Westbank’in çalışmaları sonucunda ortaya çıkan The Butterfly modeli antik ve prestijli marangozluk gelenekleri ile tanınan İtalya’nın Sacile kentinde üretilmiştir. Fazioli 1981 yılında mühendis ve piyanist Paolo Fazioli tarafından kurulmuştur. Fazioli, piyanoların mükemmelliği garanti eden bir şirket felsefesini izler.

FAZIOLI – Butterfly

Fazioli’nin müziğe olan aşkı, bilimsel alandaki uzmanlığı ve araştırma tutkusu dünyadaki en iyi piyanoları üretmesini sağlamıştır. Her malzeme, tasarım ve ses eşsizdir ve bu yüzden hiçbir piyano birbirinin aynısı değildir. The Butterfly modeli de çerçevenin (rim) yaratılışından zımparalama ve cilalama evresine kadar Fazioli’nin estetik standartlarına uygundur. Bu işlemler neredeyse tamamen elle yapıldığı için mükemmelliği garanti eder.

FAZIOLI – Butterfly

Shangri-La Vancouver ile başlayan Westbank ailesine en son katılan Fazioli modeli The Butterfly’dır. Shangri-La otelinin içinde bulunan özel yapım Fazioli piyanosu otelin koyu kahverengi ve karamel tonlarıyla uyum sağlamıştır. Eğer Fight For Beauty sergisini gezecek olursanız, karşı sokaktaki Fairmont Pasific Rim otelindeki parıltılı beyaz Fazioli piyanosunun sesini takip edin.

FAZIOLI – Butterfly

The Butterfly modeli Kanada’nın başarılı ve tanınmış mimarlarından biri olan Bing Thom’un mirasını yaşatmak için dizayn edilmiştir. Bu model “The Butterfly” isminin Bing Thom’un katkısı olmadan ilk defa kullanıldığından dolayı dizayn ekibi Thom’un mirasını devam ettirebilmek için tutku ve duygularını bu piyanoya işlemişlerdir.