LEGEND 70s

LEGEND ’70’ler, enstrümanı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanıyan yeni MODÜLER SAHNE PİYANO konseptini sunar. Eşsiz VISCOUNT PM (Fiziksel Modelleme) teknolojisi ve klavyenin doğru yanıtı sayesinde mükemmel ses kalitesi, en yüksek kalitede taşınabilir bir enstrümanda birleştirildi.

Ses sanatı

Modüler konsepte sahip ilk vintage sahne piyanosu Olağanüstü ses yapısı ile zirveye çıkan bir ürün. Viscount’un alt yapı olarak physis teknolojisini kullandığı Legend 70’s, adı gibi efsane. İsteğe göre Ahşap Tuş takımı kaliteyi bir üst sınıra taşır.

Legend ’70s, birkaç özel özellikle karakterize edilen çok orijinal bir dijital piyano enstrümanı serisidir. Legend serisinin genel tarzına göre Viscount, bu ürünleri modern bir enstrümanın ihtiyaç duyduğu en gelişmiş özelliklerden vazgeçmeden “geriye dönük estetik” bir şekilde tasarladı. Özel patentli fiziksel modelleme teknolojisi olan Physis, ses oluşumunu sağlarken, kontrol arayüzü birçok doğrudan kontrol sunarken aynı zamanda programlama için kullanışlı bir ekran sunar. Seri modellerde farklı hassas ağırlıklı klavye bulunurken, özel ses modülleri enstrümanı mevcut veya gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır. Yeni Legend 70’s, fiziksel modelleme de dahil olmak üzere son teknoloji Ses Üreteçleri ile donatılmış birkaç Ses Modülüyle enstrümanınızı benzersiz bir şekilde özelleştirme yeteneği sunar.

Legend 70s Compact
Legend 70s Artist-W
Legend 70s Artist
Legend 70s Tüm Modüller ve Ahşap Klavye

SES JENERATÖRÜ

Teknoloji – Fiziksel Modelleme (PM): E. Piyano modülü

– Yüksek Çözünürlüklü Örnekleme (HDS)

Sesler – E.Piano modülü: 8 E.Pianos (5 Rhod, 2 Wurli, 1 E.Grand)

– Ses Toplama modülü: Pad, Strings, Koro, Pirinç, Klavye, Org, Bas, Gitar, Ziller, Marimba ve diğerleri toplam yaklaşık 100 ses

Polifoni – Tam: E. Piyano modülü

– 128 ses

Transposer +/- 12 Yarım Ton, her modül için +/- 48

İnce ayar 427,5 Hz – 452,9 Hz (100 adımda ayarlanabilir)

TUŞ TAKIMI

LEGEND’in 70’lerin Çekiç Aksiyonlu Klavyesinin tasarımı, enstrümanın ses üreticileriyle mükemmel bir şekilde eşleşir. Her tuşun altındaki 3 temas sensörü, ilgili hareketi en yüksek hassasiyetle algılayabilir.

Daha talepkar müzisyenler için LEGEND’in 70’lerin Artisit-W’si, klavyeye ağırlıklarının daha hafif hale geldiği kademeli bir çekiç düzenlemesi de sunar. Ek olarak, geleneksel akustik kuyruklu piyanoda olduğu gibi, Legend Artist-W klavyesi gerçek ahşap piyano tuşlarıyla geliştirilmiştir. Bu anahtarlar, herhangi bir kusur veya deformasyonu ortadan kaldırmak ve zaman içinde maksimum homojenlik ve stabilite sağlamak için özenle seçilmiş ve stabilite kazanmış ahşaptan yapılmıştır.

SES ÜRETİMİ

LEGEND’in 70’lerin piyanosuna takılan her modülün, kendi ses setini yeniden üretmek için özel olarak tasarlanmış kendi ses üreteci vardır. Bu düzenleme, tüm enstrümanın polifonisine göre büyük bir avantaj sağlar ve aynı anda birçok ses çalındığında örneklenen piyanoların tüm rakiplerini etkileyen “ses oluşturucu işlemci paylaşımından” kaçınır.

AKUSTİK PİYANO ve SES TOPLAMA modülleri, akustik enstrümanların ayrıntılı örneklemesi ve her enstrümanın tüm dinamik aralığını yeniden üretme yeteneği ile karakterize edilen HDS (Yüksek Çözünürlüklü Örnekleme) teknolojisi ile güçlendirilmiştir.

ELEKTRİKLİ PİYANO ve CLAVI modülleri, karmaşık matematiksel algoritmalar aracılığıyla, elektrikli piyanonun dinamik ve fiziksel-akustik fenomenlerini mutlak doğrulukla yeniden üretebilen ve size en etkileyici ve otantik olan Viscount’un patentli Fiziksel Modelleme (PM) teknolojisi ile güçlendirilmiştir. şimdiye kadar deneyim yapmak. Deneyimli müzisyenler, örnekleme teknolojisini kullanan piyasadaki hemen hemen tüm piyanoların “Dilimleme Problemi” nden muzdarip olduğunu çok iyi bilirler, çünkü belirli tuş grupları ve dinamik aralık için aynı örneği kullanırlar! Bu yaklaşım, can sıkıcı bir tını süreksizliğine neden olur. Viscount PM teknolojisinde bu sorun yoktur, çünkü her bir anahtar ve dinamik seviye için ses, gerçek enstrümanın kesin matematiksel modeli aracılığıyla mükemmel bir şekilde hesaplanır.

Modüller, kişisel müzik ihtiyaçlarınıza göre ön panele kolayca yerleştirilebilir ve değiştirilebilir. Her Modülün kendi sesini üretmesi için kendi SES Üreticisi vardır.

  • Elektronik Piyano Modülü
  • Clavi Modülü
  • External Modül
  • Akustik Piyano Modülü
  • Ses Koleksiyonu Modülü
  • Efekt Modülü (Standart)

LEGEND ’70s Artist EX FİYAT: 2.950 € + KDV

LEGEND ’70s Artist W EX FİYAT: 3.350 € + KDV

Acoustic Piano Module 1
Clavi Modul
External Module 1
Legend 70s Efektler Modülü
Legend 70s
ÜRÜN ADI FİYAT
LEGEND ’70s Compact 2.050 € + KDV
LEGEND ’70s Compact EX 2.550 € + KDV
LEGEND ’70s Artist 2.300 € + KDV
LEGEND ’70s Artist W 2.700 € + KDV
Acoustic Piano Module 350 € + KDV
Clavinet Module 200 € + KDV
Expanded Master Keyb.Module 200 € + KDV
Legend Classic 11.500 € + KDV
Legend Classic – BLACK 11.500 € + KDV
Legend Set-Up 6.250 € + KDV
Legend Set-Up – BLACK – JDF 6.650 € + KDV
Legend 3.100 € + KDV
Legend – BLACK – JDF 3.400 € + KDV
Legend Live 2.250 € + KDV
Legend LIVE – BLACK 2.500 € + KDV
Legend Solo 1.335 € + KDV
Legend Expander 700 € + KDV
STAND for LEGEND ’70s 230 € + KDV
BAG for LEGEND ’70s 90 € + KDV
HURRICANE 210 1.750 € + KDV
Headphone 85€ + KDV