Chorum

Chorum organları, modern ancak kullanımı kolay bir tasarımda uygun fiyata yüksek kaliteli performans sunar.

Chorum enstrümanları, Viscount’un İtalya’daki Araştırma ve Geliştirme laboratuarları tarafından tasarlanan tescilli ARTEM teknolojisi (Gelişmiş Gerçek Teknoloji Teknolojisi) ile bir boru organının seslerini sadakatle yeniden üretir.

Durakların zenginliği ve güzelliği, küçük bir şapelden en büyük katedrale kadar çok çeşitli akustik ortamları yeniden oluşturabilen doğru bir yankılanma sistemi ile güçlendirilmiştir.

Chorum organları oldukça işlevseldir, ancak kullanımı basittir; geniş bir hafıza seçkisini saklayabilir ve stop kombinasyonlarınızı hatırlayabilirsiniz.

OTANTİK BORU ORGAN SESİ

Bir düğmeye dokunarak bir Viscount Chorum çalarken, dünyadaki en iyi boru organlarını ve odalarını deneyimleyebilirsiniz.

TARZINIZI SEÇİN

Korum organları dört ön ayarlı stille donatılmıştır: Barok, Kuzey Alman Barock, Romantik ve Senfonik.

HARİCİ AMPLİFİKATÖR

Organ, iki stereo kanala ve bir alt kanala karşılık gelen beş ses çıkışına sahiptir. Her organ bölümü veya tüm bölümler mevcut stereo kanallardan birine atanabilir. Stereo kanallara ek olarak, bir subwoofer çıkışı da sağlanır. Tüm ses çıkışları ve ses çıkışlarının dengelenmesi dahili amplifikasyondan bağımsız olarak ve bağımsız olarak kontrol edilebilir.

ÇOK BASİT KONTROLLER

Tüm Organ Stilleri Viscount’un uzmanları tarafından doğru bir şekilde önceden ayarlanmıştır; her durumda, topluluktaki her bir durağın dengesini ortamınıza ve / veya müzik zevkinize göre kolayca ayarlayabilirsiniz. İki bağımsız 7 bantlı grafik ekolayzer tüm organın daha fazla ayarlanmasını sağlar. Tüm ayarlarınız otomatik olarak organın dahili belleğinde saklanır. Herhangi bir organ yapılandırmasını yerleşik USB pendrive’da da saklayabilirsiniz

ORKESTRAL SESLERİ

Korum organları güzel Orkestra Sesleri ile donatılmıştır (her bölüm için bir tane). İlk kılavuzda piyano ve klavsen arasında seçim yapabilirsiniz; diğer el kitaplarında seçim Celesta, Bells, Harp, Koro, Hızlı Saldırı Dizeleri, Yavaş Saldırı Dizeleri ve Panflute arasındadır.

SEQUENCER

Chorum organları, müzik performanslarını kaydetmenize, bunları bir USB pendrive’a kaydetmenize ve istediğiniz zaman çalmanıza izin veren güçlü bir MIDI sıralayıcı ile donatılmıştır; elbette performanslarınızı diğer Viscount organ kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz. MIDI sıralayıcı da öğretim amaçları için son derece yararlıdır; performansınızı dinlemek, organ çalma kalitesini artırmak için iyi bir yöntemdir.

LCD EKRAN

Chorum organları, gizli ve çok kullanışlı bir LCD ekrana sahiptir. Bu uygun ekrandan, organın tüm parametrelerini ayarlayabilirsiniz. Müzikal performans sırasında, Tuning, Mizaç, mevcut Bellek Bankası, İfade konumu ve Crescendo pedalları gibi yararlı veriler hakkında sizi bilgilendirir.

MIDI YETENEKLERİ

Korum organları tamamen MIDI uyumludur. Alma ve Gönderme kanalları her organ bölümü için serbestçe programlanabilir; eksiksiz bir MIDI filtresi seti mevcuttur ve MIDI Program Değişiklikleri her bellek düğmesine serbestçe atanabilir. Tüm bu özellikler bir Chorum organını güçlü bir MIDI Organ Master Kontrolörü yapar.

İŞLETİM SİSTEMİ

Chorum’un özel olarak tasarlanmış İşletim Sistemi, en karmaşık organın sorunsuz bir şekilde çalınmasını sağlayan zor gerçek zamanlı işlemler için optimize edilmiştir. Gerekirse, cihaz işletim sisteminizi USB pendrive ile kurulabilen en son yazılım sürümüyle güncellemek mümkündür.

Chorum 1 Kilise Orgu
Vivace 2 Kilise Orgu
Chorum 3 Kilise Orgu
Chorum 4 Kilise Orgu
Chorum 5 Kilise Orgu
Vivace 3 Kilise Orgu
MODEL FİYAT
CHORUM 90 DLX  13.168,80 € + KDV
CHORUM 90  8.760,00 € + KDV
CHORUM 60 DLX  8.336,00 € + KDV
CHORUM 60  7.304,00 € + KDV
CHORUM 50 DLX  7.400,00 € + KDV
CHORUM 40  5.840,00 € + KDV
CHORUM 20  4.112,00 € + KDV
CHORUM 10  3.128,00 € + KDV
CHORUM S 80  6.587,50 € + KDV
CHORUM S 50 DLX  4.533,75 € + KDV
CHORUM S 50  5.192,50 € + KDV
CHORUM S 40  4.805,00 € + KDV