VIVACE organları, modern ancak kullanımı kolay bir tasarımda inanılmaz performans sunar.

VIVACE cihazları, Viscount’un İtalya’daki Araştırma ve Geliştirme laboratuarları tarafından tasarlanan tescilli teknoloji ile organın sesini sadakatle yeniden üretir.

Tınıların çeşitliliği ve güzelliği, küçük bir şapelden en büyük katedrale kadar çeşitli akustik ortamları yeniden oluşturabilen inanılmaz bir yankılanma sistemi ile güçlendirilmiştir.

Vivace Organ serisindeki tüm modeller oldukça işlevseldir, ancak kullanımı kolaydır; geniş bir hafıza seçimi ayarlarınızı saklayabilir ve geri çağırabilir; “Organ Stilleri” ön ayarı tamamen programlanabilir – her yaştan repertuar için uygun organ tonunu kullanmanızı sağlar.

OTANTİK BORU ORGAN SESİ

Bu organlar, dünyanın en önemli organ okullarından gelen boru seslerini sadakatle yeniden üretir.

CİHAZIN ÖZELLEŞTİRİLMESİ

Vivace organ serisi, kullanıcı tarafından serbestçe özelleştirilebilen birkaç önceden ayarlanmış stille (Barok, Romantik, Senfonik …) donatılmıştır. Dahili bellekte çok sayıda seçenek arasından durak seçmenize olanak tanıyan kapsamlı bir boru organı ses kütüphanesi bulunabilir. En talepkar kullanıcı, kendi müzik zevklerine göre “Organ Tarzlarını” oluşturabilir. Mükemmel bir denge elde etmek için her bir durağın ses seviyesini de ayarlayabilirsiniz.

HARİCİ AMPLİFİKATÖR

Her bölüm birkaç ses çıkışı çiftinden birine atanabilir. Vivace Organlarının 4 ila 6 çıkışı vardır. Organ içinde iki çıkış yükseltilebilir (isteğe bağlı). Ses çıkışlarının tüm hacimleri dahili amplifikasyondan bağımsız olarak ve bağımsız olarak kontrol edilebilir.

ÇOK BASİT KONTROLLER

Tüm ayarlarınız organın yapılandırmasında saklanır. Tüm hacimler değiştirilebilir ve dengelenebilir ve dahili ve harici amplifikasyon için iki adet 5-bant grafik ekolayzer vardır.

Vivace 1 Kilise Orgu
Vivace 2 Kilise Orgu
Vivace 3 Kilise Orgu
MODEL  FİYAT
Vivace 90  7.711- € + KDV
Vivace 40  4.456 € + KDV
Vivace 30  4.169 € + KDV
Vivace 20  3.952 € + KDV
Vivace 10 DLX  2.456 € + KDV