HYMMERSIVE organları, Hauptwerk Örneklenmiş Ses Yazılım Platformu ile güzel, esnek ve güvenilir bir organ konsolunu en uygun şekilde birleştirerek yeni nesil enstrümanları tanıtır.

Günümüzde klasik organ severler üç elektronik organ kategorisi arasından seçim yapabilir: Viscount’un son teknoloji ürünü Physis® Fiziksel Modelleme Teknolojisi, Örneklenmiş Tabanlı Organlar veya Örneklenmiş Tabanlı ‘DIY’ Bilgisayar Programları. Viscount zaten neredeyse tüm organizatörlerin, kurumların ve ibadet evlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için doğru bir şekilde tasarlanmış çok çeşitli yüksek kaliteli ürün serisi (Unico, Sonus, Chorum ve diğerleri) sunmaktadır. Ancak bazı durumlarda, Hauptwerk gibi kişisel bilgisayar tabanlı bir program düşünülebilir. Ne yazık ki, şimdiye kadar, bu seçimin bazı dezavantajları vardı.

Birincisi, durdurma seçenekleri ve komutlarının dokunmatik ekranda kullanıcı için oldukça rahatsız edici ve doğal olmayan ve dinleyicileri görmek hoş olmayan sanal düğmelerle yapılmasıdır.

İkincisi, Hautpwerk programının çalıştığı bilgisayarın birçok nedenden dolayı kararsız hale gelmesi, bazen sistemin gecikmesine veya daha kötüsünün çökmesine neden olabilmesidir. Bir hizmetin ortasında gerçekleştiğini hayal edin!

Üçüncü dezavantaj ve çoğu zaman en kötüsü, genellikle sadece bir endüstri yoluyla mümkün olan yüksek bir kalite kontrol standardını garanti edemeyen tek bir kişi tarafından yapılan tüm organ sistemi, bilgisayar, kılavuzlar ve dolap ve montajdır. dünyanın en büyük organ üreticisi Viscount ile üretim yaklaşımı mümkün!

Yeni Viscount HYMMERSIVE organı, söz konusu dezavantajları devrimci yeni bir tasarımla büyük ölçüde iyileştirmek için tasarlandı, organist ve kiliseye Hauptwerk Örneklenmiş Organları için güzel, esnek ve güvenilir bir çözüm sunabildi. OLED ekranlı benzersiz yeniden yapılandırılabilir ve özelleştirilebilir Stop-tab sistemi, ayrıca Viscount tarafından tasarlanan, tasarlanan ve üretilen uygun güçlü bilgisayar donanımı, bir Hauptwerk Örneklenmiş Organı düşünürken olağanüstü bir organ paketi oluşturur.

Kilise Orgu Hymmersive

Hymmersive

Yeni Viscount Hymmersive 372 organ konsolu, organiste bilgisayar tabanlı organ programı ‘problemi’ için güzel, esnek ve güvenilir bir donanım çözümü sunabilen devrim niteliğinde yeni bir tasarımla tasarlandı. Organ konsolu, sesleri müşteri tarafından istenen numune setleriyle yüklenen herhangi bir Hauptwerk bilgisayar programı vasıtasıyla üretir. OLED özellikli benzersiz yeniden yapılandırılabilir Durdurma sekmesi ve içindeki uygun bilgisayar donanımı, enstrüman derin Viscount deneyimi ile zenginleşiyor. Kullanıcı ayrıca Hymmersive 372 konsolunu mükemmel şekilde geliştirmek için doğrulanmış ve test edilmiş çok çeşitli aksesuarları da seçebilir.