Concertino Extended

Chicago Concertino Extended

47 Strings  0 octave G to 7th octave C
Yükseklik  70″ (178 cm)
Sestahtası-Sounboard Genişliği  20″ (51 cm)
Genişlik  38 3/4″ (98 cm)
Ağırlık   78 lbs (35 Kg)

FİYAT: 19.900€ + KDV 

(Fiyatlar yurtdışından gelecek güncellemelere göre değişebilir.)

Chicago Concertino Extended, aynı adlı modelin siluetinin modern ruhunu yansıtmasıyla beraber neoklasik bir stile ve tasarıma sahiptir.

Chicago Concertino Extended, bir Sitka Ladin ses tahtası ve Sert Akçaağaç gövdesi ile oluşturulmuş olup net ve güvenilir bir sese sahiptir.

Ses tahtası güzel bir yükselen asma motifiyle süslenmiş ve mekanizma sağlam pirinç aksiyon plakalarına sahiptir.

Eşsiz bir değerle çalma kolaylığı sağlayan Chicago Concertino Extended, anlamlı bir müzisyenlik arayışında olan arpçı için mükemmel bir partnerdir.

Chicago Concertino Extended, doğal, maun ve abanoz görünümlü olarak üretilmiş olup kapak, ayar tuşu ve  yıllık sınırlı bir garanti ile birlikte geliyor.

In the spirit of the modern skyline of its namesake, the Chicago Concertino Extended has a neoclassical style and design.
Built with a Sitka Spruce soundboard and Hard Maple body, the Chicago Concertino Extended has a clear and dependable sound.
The soundboard is decorated with a beautiful climbing vine and the mechanism features solid brass action plates.
An ease to play with an unmatched value, the Chicago Concertino Extended is the perfect partner for the harpist in the pursuit of expressive musicianship.
The Chicago Concertino Extended is available in natural, mahogany and ebony finishes and comes with a cover, tuning key and a 5-year limited warranty.