CHORALE

Chorale serisi organlar modern, kompakt bir tasarıma sahiptir.
Viscount’un Araştırma ve Geliştirme Laboratuvarlarında özel olarak tasarlanmış tescilli teknoloji ile üretilen Chorale serisi enstrümanlar, orijinal boru organı sesi sağlar. Kayıtların güzelliği, küçük şapelden görkemli katedrale kadar inanılmaz çeşitli ortamları yeniden oluşturabilen güçlü bir yankı sistemi ile güçlendirilmiştir.

Chorale serisi organlar basit ama işlevsel bir arayüz ile donatılmıştır; esnek çeşitli programlanabilir düğmeler sayesinde ayarlarınız kolayca saklanabilir ve hızlı bir şekilde geri çağrılabilir; “Organ Style” ön ayarları serbestçe değiştirilebilir, böylece herhangi bir müzikal dönemin organ repertuarına mükemmel şekilde uyan organ tonunu kullanabilirsiniz. Chorale serisi organ, öğrencilerden profesyonellere ve aradaki meraklıya kadar tüm ayrımcı organistler için ideal bir araçtır.

OTANTİK BORU ORGAN ÖRNEKLERİ
Bu organlar, en önemli organ kurma okullarının enstrümanlarında boruların sesini sadakatle yeniden üretir.

CİHAZIN ÖZELLEŞTİRİLMESİ
Cihazın dahili belleğinde, her bir kaydı bir dizi alternatif arasından seçmenize olanak tanıyan geniş bir organ borusu örnekleri kütüphanesi bulunabilir. En picki kullanıcı kendi müzik zevkine göre “organ stilleri” oluşturabilir. Elbette, enstrüman gürültüsünün mükemmel bir dengesini elde etmek için her seçimin ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Kilise Orgu Chorale 1
Kilise Orgu Chorale 2
Kilise Orgu Chorale 3
MODEL FİYAT
P-31  6.152,00 € + KDV
P-31 DLX  8.904,00 € + KDV