GARY PONS

Kristal parıltılar eski çağlardan beri insanları büyüler. Çekici şeffaflık, keşif vaadi ile aklımızı çelmektedir. Özel saatlerin veya dünyanın en hızlı süper otomobillerinin sahip olduğu açık motor mekanizmaları gibi, bir piyano hareketinin karışıklığının harikası şeffaf kuyruklu piyanolarımızın akrilik gövdesi vasıtasıyla görülebilir.

Modern teknoloji ile olanaksız görülen, olanaklı hale geldi. Tamamen şeffaf ve madeni malzemeler kullanılarak yapılmış akustik, rezonansı üstün bir enstrüman ortaya çıktı. Akrilik özel olarak eritilip ve büyük piyanonun gergin demir çerçevesinin muazzam ağırlığını ve gerginliğini desteklemek için takviye edilmiştir. Bazı plastik cam piyanolarımız, entegre LED aydınlatmasına sahiptir, görsel bir şölen, dramatik ve ilgi uyandıran bir etki yaratmaktadır. Kristal piyano gökkuşağı renklerinde ışıklara sahiptir. Avizeleriniz gibi, şeffaf piyanolarımız da sizin mekânınızı ışıldayan bir cennete dönüştürüyor, cazibe ve romantizm yaşıyor.

GaryPons - SY278R

SY 278 R

GARY PONS

SY 278 PLATİNİUM R muhteşem Plexart serisinin başında gelir.

Olağanüstü enstrümantal kaliteye sahip benzersiz bir tasarım; bu iki niteliğin başarılı bir şekilde bulunduğu nadir piyanolardandır. Gary Pons tüm özelliklerini bu modelde göstermiştir. Bu piyano kendi başına bir sınıfa aittir. Sihirli tınısıyla en iyiler için dizayn edilmiştir. Yüksek hassasiyet ve sihirli tonlar, en prestijli salonların en büyük müzisyenleri için tasarlanmıştır.

278 cm uzunluğundadır.

GaryPons - SY187R

SY 187 R

GARY PONS

Stil ve Performans;

SY 187 Plexart serisindeki küçük kuyruklu piyanoların en büyüğüdür.

Derin bas notalarıyla benzersiz ve muhteşem tonu vardır. Bu piyano tasarımcıların favorilerindendir. İdeal oranlarıyla büyüleyici bir zariflik kazanmaktadır.

Benzersiz bir piyanodur.

GaryPons - SY160

SY 160

GARY PONS

SY 160 ideal boyutu ile her mekana uygun olduğunu göstermektedir.

Küçük ama güzel ayrıntılarıyla otantik bir hava oluşturmaktadır.

Zengin müzikalitesini ve ses dengesini takdir edeceksiniz. Birkaç notadan sonra cazibesine kapılacaksınız.

GaryPons - SY123R

SY 123

GARY PONS

Asalet ve yaratıcılık…

Diğer özelliklerin yanı sıra bu piyano uzun süren el işçiliği ile detaylandırıldı. Tınısı ile daha eşsiz ve güçlü. Tamamen rakipsiz özgünlüğüyle akıcı bir ses sunar. Bu istisnai model müzisyenleri daha tuşlarına dokundukları gibi etkilemeyi başarmaktadır. Bu yönüyle gücünü ve kişiliğini ortaya çıkarır. Plexart dizaynlarının benzersizliğini ve olağanüstü tasarımlarını vurgular ve tüm mekanlara mükemmel bir şekilde uyar.