Özel Tasarım Piyanolar

Evlerini sınırsız hayal gücü ve mükemmel yaratıcılıkla birleştirmek isteyenler için…

Modern tasarım piyanolarının üreticileri, piyano yapımında mükemmellik ve tarih geleneğine bağlı öncü muhteşem yaratıcı vizyonerlerdir.

Dünyanın en önemli markalarının aynı zamanda dünyanın en cesur yenilikçi piyano üreticileri olmaları da şaşırtıcı olmamalı.

En iyi sesi bulmanın yanı sıra en iyi tasarımı bulma yolunda da cesaretle adımlar atarlar.

Örneklerini gördükçe şaşıracaksınız.

FAZIOLI - Gold Leaf

GOLD LEAF

FAZIOLI

Klasik Fazioli F228 piyanonun özel hale getirilmiş versiyonudur. Tasarımın sadeliği, Gold Leaf’i (Altın Yaprak) harika ve ideal vitrin olarak sunuyor bize. Işıkların yüzeyden nasıl yansıtıldığına dair birçok varyasyon, göz alıcı canlı duruş Fazioli Gold Leaf piyanoya pırıl pırıl bir altın hazinenin gizemli bir hayatını verir.

FAZIOLI - Fairmont

FAIRMONT

FAZIOLI

Vancouver’daki ünlü otel tarafından özel olarak sipariş verilen, sadece burası için yapılan ve adını bu mekandan alan Fazioli “Fairmont”, ünlü mimarlardan oluşan bir ekiple dizayn edildi. Beyaz renkteki enstrüman, ceviz ağacı kapağının içindeki hacimsel oymalarıyla farklılık gösterir. Zarafet ve incelik “Fairmont” modeli tanımlar.

FAZIOLI - Silver

SILVER

FAZIOLI

Enstrüman iç kısımları ve ses tahtası yüzeyi de dahil olmak üzere tamamen siyah lake ile kaplanmıştır. Demir çerçevesi gümüş renginde, diğer tüm bölümleri krom kaplamadır. Şaşırtıcı bir renk albenisi ve uyumu dikkati çekmektedir.

Fazioli Marco Polo Piano

MARCO POLO

FAZİOLİ

Bu özel tasarım piyanoda parlak kırmızı vernik kullanılmıştır. Dış kapağın iç kısmında Venedik ve Çin’i birbirine bağlayan el işçiliği olan Canaletto resmi bulunmaktadır. Bu piyano modelimiz ses kalitesi ile beraber parlak kırmızı rengi ile de çarpıcıdır. Bu piyano adını ünlü gezgin Marco Polo’dan almıştır.