FAZIOLI – F212

Dünyanın en kaliteli piyanolarından birisini inceliyorsunuz: Fazioli F212 Beyaz

Klasik müzik dünyasında 212 ve bu boyuta yakın ölçüler ideal bir boyut olarak kabul edilir. Aynı zamanda orta boy konser salonları için de idealdir. Fazioli F212 ölçüleriyle olduğu kadar markası ve kalitesiyle klasik ve lükstür. Geniş bir salonda duruşuyla varlığını kabul ettirir. Prestij, incelik, zarafet ve kalite katar.

FAZIOLI – F212

Bas ve tiz teller arasındaki mükemmel denge, uygun boyutlar, özel yapımı bu piyanonun oda müziği ve ev konserleri için mükemmel olmasını sağlar. Büyük salonlarda düzenlenecek bir ev konseri için en uygun seçimdir Fazioli F212. Samimi bir ortam sağlar ve yaşanan müziği salonunuzun her köşesine yayar. Fazioli F212 ile müziğin canlılığı üst düzeydedir.

Boyutlar: Kuyruk Uzunluğu 212 cm, Genişlik: 153 cm, Yükseklik: 98 cm, Ağırlık: 395 kg

FAZIOLI – F212

Ve Beyaz.

Beyaz her yere yakışır…

F212’nin rengi ise Fazioli beyazıdır.

Salonunuz hangi renk döşenmiş olursa olsun, Fazioli F212 oraya uyacak, şıklık katacaktır. Konuklarınız imrenecek ve şaşıracaklar…

FAZIOLI – F212

Fazioli F212’yi size özel bir piyanist ile birlikte sunarız. The Invisible Piyanist – Görünmez Piyanistiniz olacak. Siz ya da konuklarınız piyanoyu çalmadığında, iPad, iPhone ya da bilgisayarınız ile seçtiğiniz eserleri Görünmez Piyanistiniz sizin için çalacak.

Asalet, zerafet, kalite…

Fazioli F212 Piyano