FAZIOLI – Malachite

Crème de la Crème (En iyinin de iyisi), Fazioli Malachite’i gördüğümüzde akla gelen ifadedir. Bu lüks ve klasik kuyruklu Fazioli Malachite piyano, geometrik, sonsuzluk çağrıştıran karmaşık desenlerle süslenmiştir. Desen geleneksel taç yaprakları ve sedef yaprakları ile zenginleştirildi.

FAZIOLI - MALACHITE

Renk ve aşırılığın olağanüstü dokunuşu, kapağın yüzeyinin yanı sıra, tuşenin dış taraflarındaki çiçeksi bir sonsuzluk döngüsüyle ortaya çıktı. Egzotik yarı kıymetli malakit (Malachite), eski Mısırlılar, Rumlar ve Romalılar tarafından çok sevilirdi. Malakit aynı zamanda şifa ve koruma gücünü temsil etmektedir. Bu eski ve pozitif inanç zarif ve benzersiz Fazioli F212’nin zarafetine eklenmiştir.

FAZIOLI - MALACHITE

Sarı geometrik kakmalar ile süslenen bu klasik Fazioli kuyruklu piyanonun zamansız ve zarif mimarisi, Fazioli işçilerinin müthiş ahşap işlerini sergilenmesi için mükemmel bir tuval sağlar.

FAZIOLI - MALACHITE

Bu kakmalı yüzey kısmında geometrik ve düz çizgilerinin kombinasyonu, sonsuzluk döngüleri ve Malakit madalyonlarla stilize edilmiş çiçekler ile göz kamaştırıcı bir görüntü oluşturmaktadır.

FAZIOLI - MALACHITE

Fazioli Malachite , farklı kültürleri ve farklı yüzyılları zarif egzotik tasarımı ile birleştirerek mekanları güzelleştirecektir.