FAZIOLI – Silver

Fazioli ile dünyaca ünlü mimar Norman Foster’ın çalışmalarıyla yaratılan Fazioli Silver modern ve yüksek derecede zariftir. Piyano ismini demir çerçevesinin gümüş renginden alır.

Enstrüman iç kısımları ve ses tahtası yüzeyi de dahil olmak üzere tamamen siyah lake ile kaplanmıştır. Demir çerçevesi gümüş renginde, diğer tüm bölümleri krom kaplamadır. Şaşırtıcı bir renk albenisi ve uyumu dikkati çekmektedir. Bir spor arabasının motoru gibi, mimarisiyle Fazioli Silver’ın demir çerçevesi rengiyle odak noktası olur

FAZIOLI – SILVER

Piyanonun siyah lake ile kaplanması ana özelliğinin ön plana çıkmasını sağlar – gümüş cilalı demir çerçevesi. Piyano Fazioli imzası taşır.

Fazioli Silver Piano

Fazioli Silver gümüş vurgusunu güçlendirmek için ayaklarının al kısımlarında ve pedallarda da gümüş renkleri tercih etmiştir. Burada Deco akımının etkileri görülebilir.

FAZIOLI – SILVER

Demir çerçevenin mat gümüş cilası ile ses tahtasının siyahlığı piyanonun içinde minimalist ama güçlü bir etki yaratır. Tellerin üzerindeki kırmızı keçe gümüş ile mükemmel bir kontrast yaratır ve bu piyanonun modernliğini gözler önüne serer.

FAZIOLI – SILVER

Bu büyüleyici piyano her ortamın odak notası olacaktır. Gümüş, siyah ve kırmızının mükemmel uyumu…