Piano Disc

PianoDisc satıcı ağıyla tüm dünyayı yayılmış, dünyanın en önde gelen piyano sistemlerinden biridir. 2 tür ürün sunulmaktadır:

1- Silent Sistemler :

Tüm akustik piyanolara uygulanabilen sessizlik düzeneği. Bu sistemle AKUSTİK sesten kayıp vermeden Dijital gibi gece/gündüz her saatte piyano çalabilir, çalışabilirsiniz.

Piyanonun sesi harikadır ama bazen sessizlik istersiniz- örneğin geceleri geç saatlerde. Piyano öğretmeninizle ortamdan rahatsız olmaksızın bir düet çalın. QuietTime ile Sessiz Anların tadını çıkarın..

QuietTime susturucu ray

QuietTime susturucu ray ile kolay bir işlem ve işlevsellik garanti edildi. Bir kol çekerek, piyanoların çekiçleri ile telleri arasına sessiz ray girer. Enstrümanınız sessiz piyano , normal piyano veya eşlikli akustik bir piyano olarak çalınabilir.

QuietTime Sisteminin en büyük avantajı, orijinal satın alımdan yıllar sonra bile neredeyse piyanolara kurulabilmesidir. Sessiz sisteme sahip yeni bir piyano satın almak istiyorsanız QuietTime size marka, tasarım veya renk seçme konusunda tamamen özgür bırakıyor. QuietTime her piyanoyu çok yönlü yapar.

Burada sisteminizi kullanabilirsiniz:

 Evde

Başkasını rahatsız bırakmadan gündüz ve gece herhangi bir sesle piyanonuzu çalın!

 Kayıt stüdyosu ve ev kayıtları

 Ev hi-fi sistemiyle müziğinizi kaydedin

 Restoranlar, barlar ve oteller

Farklı odalardan konser sesini eşit olarak dağıtın.

 Müzik okulları

Enstrümanınızı susturun ve kulaklıklarınızı kullanarak çalışınızı dinleyin. QuietTime ile bir düet çalabilir veya piyano öğretmeniniz de sizi dinleyebilir

2 – Piano Player Sistemler :

Kendi çalan Piyano Sistemleri. Akustik Piyanoları Iphone, Ipad, Bilgisayar gibi araçlarla kontrol ederek kendi çalar hale getirir. Görünmez Piyanistiniz çalar ve siz bu sistemle gerçek piyano dinlersiniz.
Ve PianoDisc için kaydedilen her kategoriden 4000’in üzerinde müzik içeren bir kütüphane ve bu kütüphane hala büyümekte.
Bugün, PianoDisc sistemler özel evlerde, otellerde, müzik okullarında, kayıt stüdyolarında ve diğer çoğunluğa açık alanlarda dinleyen herkese müziğin keyfini getirmekte.
Herkes Kabul eder ki, PianoDisc asırlardır üretilen en ilginç müzik ürünlerinden biri ve modern ev eğlencelerinde önemli bir bileşendir.

The Invisble Pianist – Görünmez Piyanist Kuğu Müzik’te sizi bekliyor. İster yen bir piyano alın, o piyanoya kuralım, isterseniz evinizde, otelinizde, işyerinizdeki piyanoya Player sistem kurulumu yapalım.  Siz de Bach’tan Rock’a kadar canlı müziğin keyfini sürün.

iQ – Akıllı Piyano çalma Sistemi

IQ player sistemi, sizin seçtiğiniz bir müzik çalar tarafından kontrol edilir. IPod’u, netbook’u, bilgisayarınızı, Apple bilgisayarını veya kendi MP3 çalarınızı kullanarak iQ sistemini kontrol edebilirsiniz.

IQ, PianoDisc’in patentli SilentDrive teknolojisini kullanır. Piyanonuz, en düşük ses  seviyelerinde bile, tam dinamik bir şekilde çalacaktır.. IQ ile PianoDisc’ten eksiksiz ve kapsamlı bir müzik kütüphanesi hizmetinizdedir. Sevimli parçaların tadını çıkarın – bunları internette hızlı ve kolay bir şekilde indirdikten hemen sonra. Ya da parçayı doğrudan bir CD’den veya özel PianoVideo DVD’lerimizden oynatın.

IQ oynatıcı sistemi görünmez. Piyanonuzun içinde neyin gizli olduğunu kimse göremez. Tüm teknik parçalar cihazın içinde gizlidir. En iyi şey: piyanonun nasıl çalıştırılacağına siz karar verirsiniz: ya bir iPod, seçtiğiniz bir MP3 çalar ya da Apple® iTunes®’sa sahip bir bilgisayar ile çalıştırabilirsiniz.

KUĞU MÜZİK, bu özel sistemleri üreten PianoDisc ‘in Türkiye tek distribütörüdür. PianoDisc sayfalarından Silent System – Sessizlik Düzeneği sistemi ve Piano Player System – Kendi çalan Piyano sistemlerini inceleyebilir, denemek, satın almak ve daha ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.