Selin Demirel ve Hinako Inoue, Kuğu Müzik‘te  ‘Schumann Fantasiestücke 3. Bölüm Rasch Und Mit Feuer’i çaldı.

Lisans eğitimlerini Hochschule für Musik, Theater und Medien Hannover’de devam ettiren Selin Demirel ve Hinako Inoue, İstanbul ve Ankara konserleri için İstanbul’a geldi. Klasik ve romantik dönemin viyolonsel ve piyano repertuvarının provalarını Kuğu Müzik’te gerçekleştiren genç sanatçılar, Kuğu Müzik ailesine ‘Schumann Fantasiestücke 3. Bölüm Rasch Und Mit Feuer’i çalarak teşekkür etti.

KONSERLERE KUĞU MÜZİK’TE HAZIRLANDILAR

Henüz 19 yaşında olmasına rağmen birbirinden ilginç projelere imza atan Selin Demirel, duygularını şu sözlerle ifade etti: “Buraya İstanbul ve Ankara’daki konserlerimiz nedeniyle Almanya Hannover’den geldik. Arkadaşım aslen Japon, Hannover Müzik Akademisi’nde eğitimize devam ediyoruz. Birlikte müzik çalışmaları yapıyoruz. İlk konserimiz 16 Aralık’taydı. 23 ve 27 Aralık’ta ise Ankara’daki konserlere devam edeceğiz.

Kuğu Müzik, bize çok büyük çalışma fırsatı verdi. Kuğu Müzik’te prova ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu süreçte bize çok yardımcı oldu, özellikle buradaki piyanoları ve çalışma odalarını kullanabilmemiz, konserler için çok daha iyi hazır olmamıza yardımcı oldu.”